جزئیات خبر


طی 3 ماه ابتدایی سال جاری؛

700 عدد دیوار پیش‌ساخته بتنی توسط شرکت بتن و ماشین رضوی تولید شد

700 عدد دیوار پیش‌ساخته بتنی توسط شرکت بتن و ماشین رضوی تولید شد
1396/4/14

سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی از تولید 700 عدد دیوار و نیوجرسی توسط این شرکت طی 3 ماه ابتدایی سال جاری خبر داد.
مهندس عباس شیرمحمدی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: با توجه به استقبال به عمل آمده از این محصولات و به منظور استفاده از ظرفیت تولید بتن و مصالح شرکت، تولید این دیوارها در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: تولید این محصول از اواسط سال 1394 کلید خورده و با توجه به رویکرد شرکت بتن و ماشین قدس رضوی در زمینه تولید و توزیع محصولات بتنی، از ابتدای سال 1395، به تولید انبوه دیوارهای پیش‌ساخته بتنی دست پیدا کرده‌ایم.
شیرمحمدی درباره گستره فروش و عرضه این دیوارها گفت: با انجام بازاریابی خوب و شناساندن آن به کارفرماهای مختلف، این محصول در مجموعه سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به آستان قدس رضوی از جمله اداره املاک و اراضی، شرکت مسکن و عمران قدس رضوی، موسسه کشت و صنعت مزرعه نمونه، سازمان حریم حرم حضرت رضا(ع) و معاونت فنی و عمران موقوفات آستان قدس رضوی به فروش رسیده است.
وی ادامه داد: معاونت املاک و مستغلات شهرداری مشهد، سازمان قطار شهری مشهد و... نیز مشتریان خارج از آستان قدس رضوی را شامل می‌شود.
شیرمحمدی با اشاره به کاربردهای این دیوارها گفت: از دیوارهای پیش‌ساخته بتنی برای ایجاد حریم و حصارکشی املاک و اراضی و از تولیدات نیوجرسی برای مشخص شدن حریم جاده‌ها استفاده می‌شود.
وی ادامه داد: از جمله مزایای دیوارهای پیش‌ساخته بتنی، می‌توان به قیمت مناسب، قابلیت جابجایی در چند نقطه مورد نظر، طول عمر بالا و افزایش سرعت عمل در حصارکشی‌ها اشاره کرد.
سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی اضافه کرد: شناساندن این محصول به بازار از طریق بازاریابی و افزایش تولید باکیفیت، از جمله مهم‌ترین اقدامات انجام شده در این زمینه است، به گونه‌ای که توانسته‌ایم سایر رقبا را کنار زده و در حال حاضر تمامی سفارش‌های داخلی آستان قدس رضوی را پوشش دهیم.
95-96

نظر شما