جزئیات خبر


سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی:

نوسازی دستگاه‌های تولید بتن را در دستور کار داریم

نوسازی دستگاه‌های تولید بتن را در دستور کار داریم
1396/4/12

سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی گفت: در سال جاری به دنبال عقد قرارداد در قالب BOT برای جذب سرمایه‌گذار به منظور نوسازی دستگاه‌های تولید بتن هستیم.
مهندس عباس شیرمحمدی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این اقدام در راستای افزایش کمی و کیفی تولیدات شرکت انجام می‌شود.
وی ادامه داد: طی 3 ماه ابتدایی سال 1396، میزان تولید بتن با افزایش حدود 23 درصد، نزدیک به 4 هزار و 460 متر مکعب رسیده است.
شیرمحمدی اضافه کرد: همچنین 21 هزار و 611 تن انواع مصالح با افزایش تولید نزدیک به 40 درصد، از ابتدای امسال تولید و عرضه شده است.
وی درباره گستره فروش تولیدات این شرکت گفت: با توجه به جذب پروژه‌های عمرانی آستان قدس رضوی، در حال حاضر تمام توان و ظرفیت تولید شرکت بتن و ماشین قدس رضوی، بر پروژه‌های مربوط به این نهاد معطوف شده که این رقم نزدیک به 90 درصد تولیدات را به خود اختصاص داده است.
شیرمحمدی با اشاره به برنامه‌های این شرکت برای افزایش بازار فروش داخلی بتن و مصالح تولیدی، گفت: علی‌رغم رکود حاکم بر بازار ساخت و ساز، طبق برنامه‌های تدوین شده، تعامل و ارتباط نزدیک با شرکت‌های عضو هلدینگ ساختمانی آستان قدس رضوی و همچنین جذب پروژه‌های عمرانی متعلق به آستان قدس رضوی در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد: در سایه الطاف ولی نعمتمان حضرت رضا(ع) تا حد زیادی موفق به افزایش تولید و جذب بازار شده‌ایم که آمار تولیدات شرکت، مؤید این مطلب است.
سرپرست شرکت بتن و ماشین قدس رضوی در پاسخ به این سوال که آیا خبرهای خوشی در زمینه تولید بتن و مصالح از سوی این شرکت در سال جاری خواهیم شنید؟ گفت: این شرکت به دنبال عقد قرارداد کاری جدید برای فروش بتن و مصالح به جز پروژه‌های عمرانی است که انتظار می‌رود تا پایان امسال، به افزایش حدود 40 درصدی در تولید و فروش در مقایسه با سال گذشته دست یابیم.
93-96

نظر شما