جزئیات خبر


در گفت‌گو با مدیرعامل شرکت بتن و ماشین قدس رضوی مطرح شد؛

زائر شهر رضوی، اقدامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی

زائر شهر رضوی، اقدامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی
1395/12/9

مدیرعامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی گفت: احداث زائر شهر رضوی، اقدامی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است.
مهندس عباس شیرمحمدی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: بر اساس ماموریت محول شده به این شرکت درباره اجرای سریع فونداسیون های فاز یک و دو زائر شهر رضوی و نیز با توجه به تاکید تولیت معزز آستان قدس رضوی بر تسریع در انجام کار و استفاده از رهنمودهای قائم مقام محترم تولیت و راهکارهای مدیریتی معاومت فنی و عمران موقوفات آستان قدس رضوی، در فاصله زمانی کمتر از 7 ماه، پیشرفت درخور توجهی داشته است.
وی ادامه داد: شرکت بتن و ماشین قدس رضوی با انجام عملیات خاکبرداری با حجم 38 هزار متر، تهیه و اجرای 2 هزار متر مکعب بتن، قالب بندی 22 هزار متر مربع، تهیه و اجرای 36 هزار تن قلوه ریزی، اجرای بتن ریزی به میزان 12 هزار متر مکعب از محصولات تولید شده توسط این شرکت، بر پایه سرعت، دقت، کیفیت خدمات؛ اصل مشتری مداری را به اثبات رسانده که این مهم موجبات رضایت کارفرمای محترم را فراهم کرده است.
شیرمحمدی با تاکید بر لزوم تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در حوزه زائران بارگاه منور رضوی گفت: با توجه به حضور میلیونی زائران در مشهد، با ساخت این زائر شهر می توانیم شاهد رفاه بیشتر آن ها در مشهد باشیم.
لازم به یادآوری است، زائر شهر رضوی در ورودی شهرک طرق از سمت بزرگراه باغچه – مشهد قرار دارد و فاز دوم آن در زمینی به مساحت 10 هکتار برای اسکان 4 هزار و 500 نفر در حال آماده سازی است.
396-95

نظر شما